E-podatelna

Elektronická podatelna: Mateřská škola Luže

Nacházíte se na www stránce, prostřednictvím které můžete zaslat na: Mateřská škola Luže elektronickou datovou zprávu.

Způsob podání

Níže si vyberte způsob, kterým chcete zaslat na Mateřská škola Luže datovou zprávu. V návaznosti na výběr komunikačního kanálu se vám zobrazí podmínky, za jakých vám bude umožněno datovou zprávu zaslat.

Pokud máte dotazy na provoz elektronické podatelny, můžete využít

• elektronickou adresu: mskola@luze.cz
  • nebo poštovní adresu: