Tým školní jídelny naší MŠ : Školní jídelna

paní kuchařky Jaroslava Bělská a Alena Tesařová, vedoucí stravování Markéta Novotná

e-mail : ms.luze-skolnijidelna@seznam.cz

na tyto pracovnice pro odhlašování dětí ze stravy aj. je: 469 671 258.

Po e-mailu a na jiný telefon neodhlašujte ! Ne vždy můžeme vzít telefon, tak nechte prosím vzkaz na záznamníku po třetím zvonění.

Náš tým několikrát do roka absolvuje semináře a školení s tématikou zdravého stravování dětí. Na několika fotografiích, Vám prezentujeme způsob servírování v naší MŠ.
Např. zeleninu a ovoce servírujeme formou tácků, kde si děti mohou vybrat z několika druhů zeleniny nebo ovoce.
Také se snažíme o barevnou pestrost, aby se dětem jídlo na talíři líbilo, např. chléb s úsměvem.
Občas na našem portále školní jídelna najdete recept na dětmi oblíbený pokrm, který si můžete se školáčkem připravit a ochutnat i doma.

Školní jídelnaŠkolní jídelna

Školní jídelnaŠkolní jídelnaŠkolní jídelna