Učitelé a třídy

V naší mateřské škole jsou čtyři třídy a v nich pracuje devět pedagogů.

Duhová třída

• 26 dětí
  • Jitka Březinová a Lucie Valterová,DiS
  • Silvie Drahošová - asistent  pedagoga

Hvězdička

• 25 dětí
  • Věra Chourová a Jana Zavřelová,Dis
  • Iva Drhlíková - školní asistent

Měsíček

• 26 dětí
  • Veronika Nevolová a Veronika Schlosserová,DiS

Sluníčko

• 26 dětí
  • Iva Šilarová a Gabriela Malinská
  •  Silvie Drahošová /středa/

O čistotu a pořádek se starají  Stanislava Špačková, Renata Chaloupková a Zuzana Procházková

Zdravou a chutnou stravu připravují kuchařky Jaroslava Bělská a Alena Tesařová, na její pestrost a vyváženost dohlíží vedoucí školní jídelny Markéta Novotná.

dnes, úterý 24. 5. 2022
středa 25. 5. slabý déšť 17/12 °C