Učitelé a třídy

V naší mateřské škole jsou čtyři třídy a v nich pracuje devět pedagogů.

Duhová třída

• 26 dětí
  • Jana Zavřelová,Dis a Lucie Valterová,DiS
  • Silvie Drahošová - asistent  pedagoga

Hvězdička

• 26 dětí
  • Věra Chourová a Jitka Březinová
  • Iva Drhlíková - školní asistent

Měsíček

• 26 dětí
  • Veronika Nevolová a Veronika Schlosserová,DiS

Sluníčko

• 24 dětí
  • Iva Šilarová a Gabriela Chvojková
  • Šárka Králová - asistent pedagoga, Silvie Drahošová /středa/

O čistotu a pořádek se starají Anna Truncová, Stanislava Špačková a Renata Chaloupková.

Zdravou a chutnou stravu připravují kuchařky Jaroslava Bělská a Alena Tesařová, na její pestrost a vyváženost dohlíží vedoucí školní jídelny Markéta Novotná.

Počasí dnes:

28. 2. 2021

oblacno

Bude polojasno až oblačno, během dne až skoro jasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 6 až 10°C, při nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.