Zařazování do tříd

Naše škola má čtyři věkově smíšené třídy a jsou v nich zařazeny děti z různých ročníků. Poměr dětí z jednotlivých ročníků bývá přibližně stejný ve všech třídách.

Ve školním roce 2020/2021:

• děti 5 - 7mi leté                           40
  • děti 4 - 5ti leté                             34
  • děti 3 - 4  leté                              25
  • děti 2 - 3 leté                                 5

Rodiče mají možnost vybrat si třídu nebo pedagoga, svůj požadavek zapíší do žádosti .

Kapacita školy je 106 dětí, kapacita tří tříd v hlavní budově je 26 dětí a kapacita v odloučené třídě je 28 dětí.

V posledních letech je škola zcela naplňována. Pokud je do třídy zařazeno dítě se speciálními vzdělávacími potřebami, snižuje se v této třídě počet dětí o jedno až dvě děti.

Od září 2017  platí povinné předškolní vzdělávání formou denní docházky v rozsahu čtyř hodin denně. Další formou vzdělávání je individuální forma, která se uskutečňuje bez pravidelné denní docházky do mateřské školy.

dnes, úterý 24. 5. 2022
středa 25. 5. slabý déšť 17/12 °C