Naše filosofie

Naše Mateřská škola , Luže používá nejefektivnější způsob výuky dětí - učení hrou.

Poskytuje laskavé, otevřené a pro děti podmanivé prostředí, kde se cítí příjemně a bezpečně. Hry, projekty, učební metody a plány jsou systematicky připravovány a detailně propracovány.

Naším cílem je podporovat samostatnost a odvahu dětí poznávat nové věci, motivovat je k tomu, aby byli poznáváním fascinováni, pomáhat každému z nich v rozvoji jeho osobnosti, usilovat o to, aby se u každého z nich rozvíjel a upevňoval smysl rozpoznat správné a dobré jako základ vztahů s ostatními.

Nadále chceme rozvíjet péči o děti se specifickými vzdělávacími potřebami - děti zdravotně postižené a děti talentované.

Počasí dnes:

28. 2. 2021

oblacno

Bude polojasno až oblačno, během dne až skoro jasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 6 až 10°C, při nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.