Co potřebuje dítě

• Domácí obuv: pohodlné bačkory, které si samo obuje a nevyzouvají se
  • Domácí oblečení : pro hru ve třídě (tepláčky, kalhoty, zástěrka..)
  • Sportovní oblečení : na vycházky či pobyt na zahradě
  • Pláštěnku a holiny : pro pobyt venku za deštivého počasí
  • Oblečení na spaní: pyžamko nebo noční košilku (každý týden si ho berou domů na vyprání ), malé plyšové zvířátko - mazlíček na spaní
  • Cvičební úbor : tričko, kraťasy nebo trenky, cvičky ( pouze starší děti - předškoláci )
  • Plášť na výtvarnou : upravte ze staré větší košile ustřižením rukávů výchovu a stažením jejich konců do gumy
  • Hygienické potřeby : označený zubní kartáček, 2 zubní pasty, 2 ks toaletního papíru, 2 balení papírových kapesníků, 1 mýdlo ( na jedno pololetí )
  • Plastový hrneček : na pitný režim

Co nepotřebuje Vaše dítě do mateřské školy :

• pamlsky, bombóny, sušenky, řetízky, prstýnky a různé drobné předměty, hračky a cenné věci, které by se mohly poškodit nebo ztratit

Počasí dnes:

23. 11. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.